Tuzsuz Anne Köfte Harç Karışımı
Tuzsuz Anne Köfte Harç Karışımı

Tuzsuz Anne Köfte Harç Karışımı

Fiyat : ₺16,00(KDV Dahil)

Köfte yaparken benim gibi kıvamını iyi tutturamayanlar için hiç katkı maddesi, lezzet arıtırıcı,koruyucu kullanmadan evinizde hazırladığınız gibi en doğalından bir hem de ruşeymli tuzsuz köfte harcı hazırladık sizler için.

Gıda güvenliği üzerine ihtisasını yapmış bir Gıda Mühendisi Anne olarak hepimiz yoğun iş hayatı veya başka yoğunluklar nedeniyle hazır katkısız karışımları pratik olarak ama katkı-koruyucu madde içermeden bulmak istiyoruz; İşte ben de 2 tane köfte canavarı erkek çocuğu olan bir anne olarak hiç tuz bile ilave etmeden sadece doğal baharatlar ,kendi yapıp kurutttuğumuz ekşi mayalı ekmek içi ve hafif sebze ile harika bir köfte harcı oluşturduk. Sizin yapmanız gereken sadece kasabınızdan kıymanızı alıp Vitma katkısız Köfte harcı ve yumurta ile kıymanızı yoğurup köfte şeklini vermektedir. Tabi afiyetle yemekte sevdiklerinize ve size kalıyor.

 

HAZIRLAMA ÖNERİSİ: Paketin tamamını 1 kg kıyma , 2 yemek kaşığı su ve 1 yumurta ile iyice yoğurunuz. İsterseniz de paketin yarısını yarım kg kıyma için kullanabilirsiniz. Sonra istediğiniz şekli verdikten sonra katkısız köftelerinizi afiyetle yiyebilirsiniz.

 

EK GIDA ÖNERİSİ: 1 Yaşından itibaren bebeklere uygundur.

 

ALERJEN BİLGİSİ: Gluten yani buğday proteini içerir.

 

İÇİNDEKİLER: Ekşi maya tam buğday ev ekmek, tam buğday irmği, ruşeym, soğan, pırasa,sarımsak, havuç, maydanoz, kekik, karabiber, kimyon, tatlı kırmızı biber, fesleğen.

 

Raf ömrü serin ve rutubetsiz ortamda imal tarihinden itibaren 6 aydır.

 

Net Miktarı: 190 Gr