Sebzeli Burgu Makarna
Sebzeli Burgu Makarna

Sebzeli Burgu Makarna

Fiyat : ₺15,00(KDV Dahil)

Tamamen geleneksel yöntemlerle tam buğday unu, taze sebze püresi ,yumurta sarısı kullanarak su ilave edilmeden hazırladığımız burgu makarna çesitlerimizi eşit oranda karıştırarak karışık burgu makarnamızı hazırladık.

Taze sebzeli burgu makarnamızı; minilerin o sevimli elleriyle eğlenerek besleneceğiniz düşünerek sevgimizi de katıp satışa sunduk.

 

Ek gıda olarak kullanımı:  + 8 dan itibaren , gluten, yumurta,domates,buğday yani gluten allerjisi olmayan bebeklere uygundur.

 

Allerji bilgisi: Gluten yani buğday proteini, domates ve yumurta sarısı içerir

 

İçindekiler:Kırmızı pancarlı makarna(Tam buğday unu%59,Kırmızı pancar%40,yumurta sarisi %1),Ispanakli-Brokolili makarna(tam buğday unu%54,Ispanak püresi %30 Brokoli %15 ,Yumurta sarısı%1), Ruşeymli makarna(Tam buğday unu,Ruşeym,yumurta sarisi%1), Domatesli-tatli kapya biberli makarna(Tam buğday unu%59,Domatesli-tatli kapya biber%40, yumurta sarisi%1).

 

Pişirme önerisi: 2 su bardağı kaynayan az su ilave edilmiş suya 1 su bardağı makarna ilave edilir. Ve arzuya göre 4-6 dak. kısık ateşte pişirilir. Biraz zeytinyağı gezdirilip sos hazırlanana kadar bekletilebilir. Ayrıca arzuya süt veya kemik suyunda da pişirebilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİ: Vitma markamız ile ürettiğimiz tüm Ürünlerimizde hiçbir katkı-koruyucu maddesi, renk koruyucu, renk sabitleyici, gıda boyası vb. yabancı maddeler kullanılmamaktadır. Hamurlarımıza sadece taze sebze ile renk verildiği için pişme sırasında sebzelerin çözünüp suya akması sonucu renklerin azalmalar olabilir.

Raf ömrü serin ve rutubetsiz yerde imal tarihinden itibaren 6 aydır.

 

Net miktar:250 Gr