Katkısız Kurutulmuş Gartinür
Katkısız Kurutulmuş Gartinür

Katkısız Kurutulmuş Garnitür

Fiyat : ₺26,00(KDV Dahil)

Sizlerin sebze kurularımıza olan yoğun ilgili ve yeni ürün istekleriniz netisinde hepimizin mutfaklarından eksik etmediği garnitür karışımının katkısız kurusunu sizler için hazırladık. 

Çünkü günümüzde yoğun hayat temposunda tek tek sebzeleri her an alıp doğrayıp hazırlamaya bir çoğumuzun vakti olamıyor. 

İşte biz de aynı evinizde hazırladığınız gibi sebzelerimize katkı-koruyucu maddesi vs. hatta tuz bile kullanmadan karışımımızı sizler için hazırladık. Bezelye, mısır gibi tahılları aynen sürekli kullandığımız pişirilmiş nohut kurumuzda olduğu gibi; önceden pişirip kurutmak suretiyle kullandık ki pişirmede sorun yaşamayın.

Bu garnitür karışımımızı pilavlarınıza, çorbalarınıza, salatalarınıza,makarnalarınıza,et-tavuk gibi kısacası her türlü yiyeceğinize katabilirsiniz.

Tüm kuru gıdalarımızı kullanırken 30gr kurutulmuş gıdanın 100 gr taze gıdaya eşdeğer besin içeriğine sahip olduğunu asla unutmayalım.

Öneriler: Vitma kurutulmuş garnitürden; yaptığınız yiyeceğin miktarına göre 1-2 yemek kaşığı veya tatlı kaşığı katabilirsiniz. Ancak doğal kurutulmuş ve kimyasal madde içermedği için; kullanmadan önce birkaç saat sıcak suda bekletirseniz yemeklerinizde daha hızlı pişmesini sağlarsınız.

 

İçindekiler: Önceden haşlanmış kurutulmuş bezelye, Önceden haşlanmış kurutulmuş bezelye mısır, havuç, patates.

Serin yerde tercihen buzdolabında 6 ay saklayabilirsiniz.

 

Net: 150 Gr