Hurma
Hurma

Hurma

Fiyat : ₺21,00(KDV Dahil)

Yine sizlerin çok teşekkürler ki; bize sonsuz güveni ve isteği üzerine hurmanın en kaliteli-iyi cinsi olan safawi hurmasını Gıda Mühendisi olarak araştırıp analiz ettik. Ve hurma düşkünü bir aile olarak da evlerimizde rahatça güvenle tükettiğimiz hurmalarımızı sizlere de buradan ulaştırmak istedik.

Arabistan a has Medine ve çevresinde yetişen Kimyasal madde, Şeker/Glikoz ve şeker türevleri, katkı-koruyucu maddesi gibi yabancı maddeler içermeyen hurmayı bulduk sitemize ekledik.

İri taneli,etli,dolgun ve yumuşak bir hurmadır. Payitaht hurması olarak da bilinen Safawi cinsi bu hurmanın diğer hurmalara göre daha koyu renkli olması da zengin bir besin içeriğine sahip olmasındandır.

Medine safawi Hurması yüksek vitamin-mineral ve protein kaynağı olarak çok besleyici özel-nadide bir meyvedir. Ek gıdaya geçişte Dr nuza danışarak; ilk verebileceğiniz kuru meyveler arasında olan besleyici hurmamızı ezerek miniklerin yiyeceklerine katabilir veya hafif sunlandırıp direk püre olarak da verebilirsiniz.

Hurmalarımızda kimyasal koruyucu vs. olmadığından bozulmaması için; Serin ve rutubetsiz yerde,buzdolabında saklamanızı öneririz.

Gluten yani buğday proteini içermez.

Net: 150 Gr