200TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!!

Ek Gıda Önerileri Ve Tarifler Kitabı
Fiyatı : 50.00 TL

"Gıda mühendisi bir annenin sağlıklı ve güvenilir üretimi olan ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz."

  • Geleneksel yöntemlerle üretim
  • Katkı Maddesi Yok
  • Anne eliyle ev tadında
  • Ürün Özellikleri
  • Kalite Belgelerimiz
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar

Araştıran, okuyan, bilgili Siz Güzel Dostlarımızın isteği üzerine Gıda Mühendisi olarak bize gıda ve ek gıda gibi konulardaki sık sorulan soruları bir kitapta topladık.

Kitabımız tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmış tüm sorularınıza cevap verebilecek bir rehber kitap niteliğindedir.

Ek gıdaya yeni geçen ve aklında birçok soru olan endişeli Annelerimize,ebebeynlerimize kitabımız ile destek olabilmek en önemli amacımızdır.

Kitabımızda evde yoğurt yapımı,kemik-et suyu yapımı,pişirilmiş artan gıdaların nasıl saklanması gereketiği, doğru gıda alışverişi gibi genel gıda konularına da yer vererek mutfakta size yardımcı olmak istedik.

Kitabımızı hazırlarken gerek yoğun geçen araştırmalar gerekse uzun süren çalışmalar sırasında ;Gıda Mühendisi olarak Ben ve Ekibim çok büyük heyecan duyduk ve keyif aldık. 

Ek Gıda Önerileri, Gıda Bilgileri, Mutfak önerileri, Hijyen gibi önemli konular ve 233 adet tariften oluşan kitabımızı keyifle yanınızdan ayırmayacağınızı düşünüyoruz. 

Hayatınızda hiç unutamayacağınız en güzel dönemlerden olan; biricik yavrularınızın ek gıda döneminin keyifle ve eğlenceli olarak geçmesini dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Hediye Yukselpuan
11 Temmuz 2019

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır