150TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!!

Bebek Zeytini-Tuzsuz Doğal Kurutulmuş
Fiyatı : 32.00 TL

"Gıda mühendisi bir annenin sağlıklı ve güvenilir üretimi olan ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz."

  • Geleneksel yöntemlerle üretim
  • Katkı Maddesi Yok
  • Anne eliyle ev tadında
  • Ürün Özellikleri
  • Kalite Belgelerimiz
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar

En doğalından tabiatın bize sunduğu şekliyle zeytin….:Türkiye’nin en nadide zeytinlerinin yetiştiği Gemlik yöresinin % 0 yani hiç tuz içermeyen zeytinidir.Mucizevi zeytin doğal olarak 100gr da %0.7 miktarında sodyum içerir. Dolayısıyla doğal zeytine ilave edilen tuzlar sağlık açısından metabolizmamızın elektrolit dengesini bozabilmektedir.

 

Kullanım bilgisi: %0 yani hiç tuzsuz olması sebebiyle bilhassa doktorunuzun da önerisini alarak bebeklerinize uygun ayda verebilirsiniz. Ayrıca tuz perhizi olan ve sağlığında tuzun zararlı etkilerini bilenler için ;Bitki Besleme Programı ile özenle üretilen tuzsuz zeytinler dalından sofralarınıza en doğal hali ile geliyor.

 

İlk işlenmemiş zeytinin tadi buruk idi ama bizler kimyasal işlenmis suni zeytinin tadına alıştığımız için doğal zeytinin tadını unuttuk. Tuzla ve kimyasal maddeler ile burukluk,acilik alma işlemi yapılmadığı için tadı hafif burukluk olur. Biz Gıda Mühendisi olarak burukluk,acılık almayi iyi biliriz ama yapmıyoruz bebek için özel hazırladığımız için!. Ezme yaparak veya kahvaltısına ekleyerek verebilirsiniz.Biraz suda da bekletebilirsiniz.

 

Muhafaza Önerisi: Ambalajı açıldıktan sonra yıkayınız ve kuruladıktan sonra zeytinyağı ile ağzı kapalı olarak buzdolabında cam kapta muhafaza ediniz.

 

Raf ömrü serin ve rutubetsiz yerde imal tarihinden itibaren 6 aydır.

 

Net miktarı: 480 gr

 

 

 

 

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır