200TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!!

Büyüyebilen Kefir Mayası Endanem
Fiyatı : 45.00 TL

"Gıda mühendisi bir annenin sağlıklı ve güvenilir üretimi olan ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz."

  • Geleneksel yöntemlerle üretim
  • Katkı Maddesi Yok
  • Anne eliyle ev tadında
  • Ürün Özellikleri
  • Kalite Belgelerimiz
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar

Kefir Mayası EnDanem; Isparta’da Süleymen Demirel Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümünden değerli meslektaş hocalarımızın özel patentini alarak doğal olarak ürettikleri; Bizim Türk damak tadımıza uygun geleneksel içeceğimiz kefirin evde kolayca ,katkısız olarak yapılabilen şeklidir. EnDanem’in bir paketi ile süte mayalama yapıldığında doğal kefir taneleri elde edilir.Evet sizde kefir mayası aramanıza gerek kalmadan artık kendi kefirinizi hazırlayıp ister keçi sütünden isterseniz daha az yağlı süt ile doğal kefirinizi yapabillirsiniz.

EnDanem kefir içerisinde doğal Probiyotik ve Prebiyotik bakteiler içerir.Tüketimi çok faydalı olan EnDanem Kefirin sadece 1ml sinde; 1 milyara yakın faydalı çok çeşitli Laktik Asit Bakterisi, 1 milyondan adete yakın faydalı Maya, 1 milyon adet civarı en faydalı probiyotiklerden Lactobacillus acidophilus ve Bifidobacterium bifidum doğal olaran bulunmaktadır. Danem kefir; piyasada satılan ticari yurt dışı firmalarınca mayası elde edilen kefir kültürlerinden doğallık bakımından çok farklıdır. EnDanem doğallığı üniversite onaylı ilk ve tek kefir mayasıdır.

 

Ek gıda önerisi: +6 aydan itibaren süt allerjisi olmayan bebeğinize inek veya keçi sütünde mayalayarak yoğurt gibi verebilirsiniz.

 

Raf ömrü serin ve rutubetsiz yerde imal tarihinden itibaren 6 aydır.

 

 

 

 

 

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Benzer Ürünler
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır